کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود | ثبت نام     )
خبری
همه‌چیز درباره‌ی اینترنت WiFi؛ مودم، روتر، مش و...

همه‌چیز درباره‌ی اینترنت WiFi؛ مودم، روتر، مش و... ویژه

این روز‌ها زمانی که لپتاپ یا گوشی هوشمند خود را باز می‌کنیم، این گونه به نظر می‌رسد که اینترنت همیشه و همه جا حاضر است. ما راه زیادی را از زمان شنیدن صدای جیرجیر مودم دایلاپ و تحمل قطع شدن مداوم اینترنت پیموده‌ایم. حال دیگر اتصال ما به اینترنت، سریع، ساکت، معمولا بدون نوسان و همیشگی است؛ البته تا زمانی که پول آن را به موقع پرداخت کنیم!

نخستین موشک چاپی به فضا پرتاب می‌شود

نخستین موشک چاپی به فضا پرتاب می‌شود ویژه

استارت آپی در آمریکا قصد دارد با کمک پرینتر سه بعدی و هوش مصنوعی موشک بسازد. این شرکت ادعا می‌کند نخستین موشک چاپی خود را در ۲۰۲۱ به فضا پرتاب می‌کند.

ابداع پرینتری که با فرمان صوتی پرینت می‌گیرد

ابداع پرینتری که با فرمان صوتی پرینت می‌گیرد ویژه

شرکت "اچ‌پی" پرینتری تولید کرده است که طراحی آن مانند کتاب است و می‌تواند با دستیارهای صوتی هماهنگ شود.

بهترین پرینترهای چاپ عکس ( PHOTO PRINTER)

بهترین پرینترهای چاپ عکس ( PHOTO PRINTER) ویژه

شاید در آینده ، کیفیت چاپ عکس با پریتنرهای جوهر افشان به پای پرینترهای Photo برسد، اما حداقل در حال حاضر می توان گفت که کیفیت چاپ عکس با این دو ، تفاوتهای قابل ملاحظه ای دارد.اگر کیفیت چاپ عکس در پرینترهای جوهر افشان رنگی، در حال نزدیک شدن به عکسهای واقعی باشد ، Photo Printer ها از هم اکنون کیفیتی مشابه واقعی تولید می کنند.

بهترین پرینترهای چندکاره در سال 2018

بهترین پرینترهای چندکاره در سال 2018 ویژه

بهترین پرینترهای چندکاره در سال 2018 ما هنوز مفهوم دفتر اداری بدون کاغذ را متوجه نشده‎ایم. اکثر مردم هنوز هم در وهله اول نیاز به یک پرینتر خوب دارند و بعد از آن یک پرینتر چند کاره یا AIO، یک پرینتر که می‎تواند کپی، اسکن و گاهی اوقات، بسته به نوع دستگاه، فکس انجام دهد، مفید خواهد بود.

کاتالوگ چیست؟ همه چیز درباره چاپ انواع کاتالوگ

کاتالوگ چیست؟ همه چیز درباره چاپ انواع کاتالوگ ویژه

خدمات و محصولاتی را که یک شرکت یا مؤسسه با جزئیات دقیقی که مورد نیاز مشتری است، در یک مجموعه گردآوری می کند و در اختیار مشتریان قرار می دهد را کاتالوگ می گویند. بنابراین کاتالوگ ها برای افرادی تهیه می شوند که واسطه بین تولید کننده ها و مصرف کننده ها هستند

چاپگر لیزری جدید بدون استفاده از یک قطره جوهر

چاپگر لیزری جدید بدون استفاده از یک قطره جوهر ویژه

لیزری که به آرامی کاغذ را حرارت می دهد و می سوزاند. این می تواند انقلاب بعدی در صنعت چاپگرها باشد. دانش آموز سابق دانشگاه صنعتی دلفت در هلند، فناوری جدیدی را ابداع کرده که می توان بدون حتی یک قطره جوهر بر روی هر کاغذی حروف را چاپ کرد.

استفاده مخفیانه سایت‌ها از حسگرهای گوشی همراه کاربران

استفاده مخفیانه سایت‌ها از حسگرهای گوشی همراه کاربران ویژه

در سال‌های اخیر بسیاری از کاربران به‌خوبی دریافته‌اند که چطور از خود در مقابل مهاجمان فضای مجازی محافظت کنند. آن‌ها در نصب نرم‌افزارهای تلفن همراه دقت زیادی می‌کنند، وارد هر لینکی نمی‌شوند و رمزهای عبور مناسبی برای خود انتخاب می‌کنند. بااین‌حال، پیشرفت فناوری و افزایش امکانات دستگاه‌های دیجیتال، روزنه‌های نفوذ جدیدی را به روی مهاجمان.....

گوگل با موفقیت سیستم‌عامل جایگزین اندروید را روی آنرپلی هوآوی آزمایش کرد

گوگل با موفقیت سیستم‌عامل جایگزین اندروید را روی آنرپلی هوآوی آزمایش کرد ویژه

گوگل از دو سال پیش کار روی سیستم‌عامل جایگزین اندروید را آغاز کرد. سیستم‌عاملی که به نظر می‌رسد متناسب با نیازهای روز دنیای فناوری قرار است جایگزین اندروید شده و خلا‌های موجود در اکوسیستم اندروید همچون دریافت دیرهنگام به‌روزرسانی‌ها...............

کلاود خصوصی یا مراکز داده: کدام‌یک برای کسب‌وکار شما مناسب‌تر است؟

کلاود خصوصی یا مراکز داده: کدام‌یک برای کسب‌وکار شما مناسب‌تر است؟ ویژه

درک گزینه‌های کلاود ساده نیست. درحالی‌که فناوری و مفهوم کلاود به معنای خارج کردن ترافیک و پیچیدگی‌های محاسباتی از دفتر کار است؛ تشخیص انتخاب سرویس‌های کلاود در مقابل گزینه‌های غیرکلاود برای مدیران کسب‌وکارها ساده نیست. عدم وجود یک استانداردسازی مشترک و یکپارچه در دنیای کلاود باعث سردرگمی بیشتر شرکت‌ها شده است. برداشت‌ها از برخی اصطلاح‌ها و عبارت‌ها متفاوت است و شاید یک سال پیش به‌گونه‌ای دیگر تفسیر شده و امسال همراه با مشخصات و ویژگی‌های جدیدی باشد. به‌عنوان‌مثال، بسیاری از شرکت‌ها و مدیران تفاوت واقعی سرویس‌های کلاود خصوصی با مراکزداده را نمی‌دانند. در این مقاله می‌خواهیم درباره شباهت‌ها و تفاوت‌های این دو گزینه صحبت کنیم و در انتخاب بهترین راهکار برای کسب‌وکارها راهنما باشیم.

0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان