کاربر گرامی  خوش آمدید ... ( ورود | ثبت نام     )
درباره ما

 

 

 

 

             " باسمه تعالی "

 

اندیشه ماشین های اداری غفوریان همچنان کیفیت در فروش و خدمات است ؛ چنانچه امروز با گذشت نزدیک به دو دهه حضور مداوم در عرصه فروش ماشین های اداری ، ارائه خدمات گسترده به خریداران و تلاش برای دستیابی به موفقیت های روز افزون ، نام ماشین های اداری غفوریان نزد تمامی کاربران و همکاران ارجمند ، تداعی کننده کیفیت مطلوب در زمینه فروش و خدمات پس از فروش می باشد .

مجموعه غفوریان علاوه بر تکمیل سبد کالای تمام محصولات ماشینهای اداری و کامپیوتر شامل پرینترهای تک کاره لیزری سیاه و سفید ، لیزری رنگی و جوهر افشان – پرینترهای چند کاره لیزری سیاه و سفید ، لیزری رنگی و جوهر افشان – انواع اسکنر –پلاترها –کاغذ خردکن-پرس کارت-ساعت حضور غیاب-دیتاپرژکتور-پولشمار-فکس-مواد مصرفی و در نهایت نوت بوک ؛ همکاری خود به صورت نماینده رسمی با  برندهای معتبر دنیا از جمله  اپسون (EPSON) اچ پی (HP) سامسونگ (SAMSUNG) شارپ (SHARP) پاناسونیک (panasonic) کانن (canon) برادر (borther) میوا (mava) اولویتی (olivetti) اطلس (Atlas) پارا (para) بایتون (Bitone) نیکیتا (nikita) گسترش بخشیده و در جهت رسیدن به سطح کیفی بین المللی فعالیت می نماید. فعالیتی بی وقفه از تیمی مجرب در زمینه فروش و خدمات پس از فروش ، به اعتبار اعتماد شما عزیزان .

از دیدگاه مدیریت ماشین های اداری غفوریان و بعد از جایگاه فعلی ، این مجموعه رسالتی غیر از فروش و خدمات پس از فروش نیز برعهده دارد وآن اطلاع رسانی جامع و درستی از کاربرد محصولات به همکاران و مصرف کنندگان گرامی است . از همین رو وب سایت www.f10.ir راه اندازی وامروز پس از گذشت 21 سال از عمر این سایت ، می توان آن را بهترین مرجع اطلاع رسانی در خصوص مشخصات تمام محصولات ماشینهای اداری در سراسر کشور معرفی کرد .

گواه تمام افتخارات ما رضایت کامل مشتریان و کسب چندین لوح تقدیر و ثبت چندین اختراع توسط مدیریت مجموعه جناب آقای حامد غفوریان محبی و عضویت ایشان در کانون نخبگان ایران است.

 در پایان گفتنی است با وجود تمامی محدودیت های تجاری اعمال شده برایران در زمینه تکنولوژی و عدم دسترسی به صاحبان برخی فناوری ها درد نیا ، ماشین های غفوریان با راه اندازی مرکز مجهز ، سعی در پر کردن این خلا نموده و ارائه دهنده گارانتی  برای کلیه محصولات و همچنین خدمات پس از فروش 5 سال به بهترین، سریعترین و کاملترین وجه ممکن در این حرفه می باشد .

برای فردایی بهتر دست کلیه عزیزانی که دعوت همکاری با ما را می پذیرند به گرمی می فشاریم .

 

 

شعار ما این است :

" ما اطمینان را به وجود می آوریم "

آدرس : مشهد مقدس - خیابان سناباد - مقابل سناباد 37 -پلاک 1/348

تلفن : 38480000-051

تلفن:38482227-051

همراه : 09153173144 - 09124062003

SMS : 30003418

  صاحب امتیاز نماد : حامد غفوریان محبی

 

عضو رسمی اتحادیه خدمات و فروش ماشینهای اداری و کامپیوتر مشهد و نظام صنفی رایانه ای خراسان رضوی

 

 

0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان